Prestiżem jest mieć siedzibę firmy w tej lokalizacji.
Nie czekaj ! Zadzwoń już dziś
tel. 509 172 733
107, 32mkw. ul. Cieszkowskiego
czynsz najmu 3550 netto
w tej cenie zawarte jest ogrzewanie gazowe, czynsz administracyjny, woda,
plus prąd ( stawka 0,79gr/ kWh)
Kaucja 1 miesięczny czynsz najmu.
LOKAL UMEBLOWANY.
Oferujemy do najmu lokal biurowy położony na wysokim parterze w kamienicy wpisanej do rejestru zabytków. Kamienica wybudowana na przełomie 1898-1899 przez architekta Fritz Weidner, styl eklektyzm, secesja. Akcentem elewacji jest pełnoplastyczna rzeĹşba halabardnika, symbolicznego strażnika i opiekuna domu.
Lokal położony jest na jednej z najpiękniejszych ulic Bydgoszczy, poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje z WIKIPEDIA.
Ulica Augusta Cieszkowskiego uznawana jest za jedną z okazalszych architektonicznie ulic Śródmieścia Bydgoszczy, oddających stylistykę i ducha belle époque. Zabudowa ulicy jest przykładem koegzystencji form klasycznych (eklektycznych) z formami awangardowymi (ornamentyka secesyjna, formy wczesnego modernizmu). Zabudowę pierzejową ulicy projektowała elita środowiska architektów w Bydgoszczy przełomu XIX i XX w., m.in.[3]:
Józef Święcicki - jego projekty to eklektyczne kamienice łączące wzornikowe układy detalu z dominantą form i elementów historyzujących (neorenesans, neobarok);
Karl Bergner - projektował eklektyczne kamienice urozmaicane detalami secesyjnymi (głównie w duchu berlińskim);
Fritz Weidner, Rudolf Kern, Paul Böhm - pozostawili kamienice w stylu malowniczym, operując nowymi w owym czasie, awangardowymi środkami stylistycznymi (secesja, elementy modernizmu klasycyzującego).
Najstarsze budynki realizowane przy ul. Cieszkowskiego (narożne z ul. Gdańską i Pomorską) reprezentowały formy eklektyczne z detalami renesansowymi i barokowymi. W póĹşniejszych budynkach, wznoszonych zwłaszcza po 1900 r. tradycyjne dekoracje sztukatorskie na fasadach kamienic redukowano na rzecz wzbogacenia form architektonicznych. Wznoszono budynki o niesymetrycznych fasadach, nieregularnej artykulacji otworów, z malowniczym wtopieniem wieżyczek i wykuszy. Formy te zwieńczone okazałymi szczytami i hełmami nadawały kamienicom malowniczy charakter. We wszystkich realizacjach w dekoracji fasad pojawiały się motywy historyzujące, lecz przestylizowane i uproszczone zgodnie z nowymi trendami sztuki na przełomie XIX i XX w.: akanty, rocaille, rozety, hermy i inne. Wśród rzeĹşbiarsko opracowanej dekoracji alegorycznych fasad kamienic znajdują się: ornamenty geometryczne, stylizowane ornamenty roślinne, inicjały, symbole kartuszowe, płasko rzeĹşbione i pełne rzeĹşby figuralne. Symbolika użytej dekoracji fasad odnosi się generalnie do „domu" jako miejsca spokoju i odpoczynku oraz nawiązuje do faktu przemijania i kontemplacji życia.
Ulica Cieszkowskiego znajduje się w środkowej części Śródmieścia Bydgoszczy. Rozciąga się w kierunku południowy wschód - północny zachód od skrzyżowania z ulicą Gdańską do skrzyżowania z ulicą Pomorską. Na jej wylocie przy ul. Pomorskiej znajduje się zbór metodystów, zaś jej przedłużeniem w kierunku południowo-wschodnim jest ul. Słowackiego prowadząca w kierunku tzw. dzielnicy muzycznej.
Lokal ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Jest widny, dobrze doświetlony.
Wymiary:
Wymiary: pokoje 12,91mkw., 32,09mkw., 22,05mkw.,15,35mkw. ,
kuchnia 6,12mkw., łazienka 5,55mkw.
Remont klatki schodowej 2016. Przód posesji pięknie zagospodarowany, skwer zieleni, ogrodzenie metaloplastyka. Komunikacja miejska w pobliżu. Liczne sklepy, restauracje (Naturalna, Pierogarnia pod Aniołami, Gusto, Cukiernia Sowa, KuĹşnia), Jubilerzy Janicki i Głębocki, banki, Radio PIK, Teatr, 5 min do Parku Kochanowskiego, winiarnie.
Wolne od zaraz, klucze w biurze.
Możliwość reklamy zewnętrznej (zgodnie z przepisami i polityką konserwatora miejskiego).
Parking wzdłuż ulicy Cieszkowskiego (strona południowa), od ul. Pomorskiej.