oferta specjalna
22
ofert
11 009,41 zł/m2 cena: 421 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dzielnica Muzyczna - prawdziwa perełka na rynku nieruchomości 

 
Oferujemy do kupna nietuzinkowe mieszkanie dwupokojowe, poddaszowe z pięknie wyeksponowanymi belkami.

Mieszanie położone jest w najpiękniejszej kamienicy, która otrzymała wyróżnienie w konkursie Fasada Roku 2022 w kategorii "budynek zabytkowy po renowacji" .
Przywrócono charakterystyczne płaskorzeźby z bardzo drobnym wzorem. Rozbudowano kompozycje z motywami roślinnymi , które wieńczą szczyty i wykusze.

Prezentowane mieszkanie mieści się na III piętrze ( ostatnim).

Klatka schodowa i samo wejście do kamienicy robią niesamowite wrażenie a drzwi wejściowe to już czysta poezja. 

Na powierzchnię 38,24mkw. składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z w.c .

Mieszkanie wolne jest od zaraz.

Klucze w biurze -zapraszamy na prezentację 

Udogodnienia:
klimatyzacja,
ogrzewanie miejskie,
okno - w wykuszu to już majstersztyk architektoniczny. 

Czynsz administracyjny 763,96 zł ( woda zimna i ciepła , ogrzewanie)
plus prąd 

Położenie - idealne dla osób studiujących - 3 uczelnie dosłownie obok, dla ludzi ceniących życie w mieście ale i kontakt z natura - Park Kochanowskiego 30 sekund od kamienicy i Ogród botaniczny 3 min od kamienicy, dla miłośników sztuki - Teatr i Filharmonia obok.

Stąd też dojedziesz do każdej dzielnicy w Bydgoszczy - przystanki komunikacyjne obok.

Najbliżej stąd masz do sklepu Stokrotka - większe zakupy, lub troszkę dalej do Biedronka, Lidl, Focus.

W pobliżu sklep Żabka i liczne sklepy przy ul. Gdańskiej.

Gdy poczujesz potrzebę duchową spacerkiem możesz podejść do Bazyliki Rzymskokatolickiej Św. Wincentego a Paulo. 
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HOMR-MS-216
Powierzchnia 38,24 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-161

M-3 40 mkw. Centrum 359.000 zł  Oferujemy do sprzedaży mieszkanie pachnące nowością  Mieszkanie dwu pokojowe na na drugim ( z trzech) pięter  Przestronny salon z aneksem, sypialnia, przedpokój a także łazienka i WC.  Rzut mieszkania wraz z wymiarami pomieszczeń ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 975,00 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

Bydgoszcz, Osowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-214

M-4 56,10 mkw. Osowa Góra ul. Atolowa  479.000 zł  Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe ( w Księdze wieczystej są dwa pokoje), salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje ( jeden z zabudową) , łazienka z w.c ( prysznic),  przedpokój w zabudowie .  Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
56,10 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 538,32 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra