Bydgoszcz, Osowa Góra
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-186

Zapraszamy tel. 509 172 733 Najem tylko okazjonalny u notariusza - koszt po stronie Najemcy 399 zł  M-3 36,66 mkw Osowa Góra ul. Kormoranów 1400zł plus opłaty Oferujemy do najmu zadbane mieszkanie dwupokojowe położne na wysokim parterze w bloku z cegły. Pokój z aneksem ...

Powierzchnia
36,66 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,19 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Osowa Góra

Bydgoszcz, Górzyskowo
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-184

Nowość od 1 października   Zapraszamy tel 509 172 733 M-5 100,59 mkw. GÓRZYSKOWO 3150 zł plus opłaty Oferujemy do najmu mieszkanie czteropokojowe położone w bloku z cegły na II piętrze. Funkcjonalny układ mieszkania - strefa dzienna : salon z kuchnio-jadalnią ( pełna ...

Powierzchnia
100,59 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
31,32 zł
cena 3 150
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Górzyskowo

Bydgoszcz, Śródmieście, Gdańska
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-172

M-4 120 mkw. ul. Gdańska Czynsz najmu 3900 zł plus media Teren monitorowany, zamykany na wieczór. Kamienica po remoncie, klatki schodowe po remoncie. Miejsce parkingowe. Oferujemy do najmu komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 120 mkw., wysokość 3,30m położone ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
32,50 zł
cena 3 900
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Śródmieście, Gdańska

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-161

M-3 40 mkw. Centrum 359.000 zł  Oferujemy do sprzedaży mieszkanie pachnące nowością  Mieszkanie dwu pokojowe na na drugim ( z trzech) pięter  Przestronny salon z aneksem, sypialnia, przedpokój a także łazienka i WC.  Rzut mieszkania wraz z wymiarami pomieszczeń ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 975,00 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-157

M-4 64 mkw. Osiedle Żupy 2850 zł plus opłaty Zapraszamy tel. 509 172 733 Apartament można wynająć od zaraz. Minimalny okres wynajmu to 12 miesięcy. Miesięczny koszt wynajęcia mieszkania to 2850 zł + czynsz do wspólnoty + opłaty eksploatacyjne. Wielkość pomieszczeń: Salon ...

Powierzchnia
64,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
44,53 zł
cena 2 850
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Śródmieście
lokal na sprzedaż

HOMR-LS-109

Lokal dwupoziomowy położony w świetnej lokalizacji, powierzchnia lokalu w KW 99,50mkw. ,, podłogowo 139,84mkw.  Lokal do własnej aranżacji , brak ogrzewania ( gaz jest w kamienicy),  Bezczynszowy  Opłata na fundusz remontowy i eksploatacyjny 5,05zł /m2  Idealny na ...

Powierzchnia
99,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 221,11 zł
cena 420 000
lokal na sprzedaż - Bydgoszcz, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem