Bydgoszcz, Osowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-207

Dzień dobry Państwu Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe położone w bloku na III ( ostatnim) piętrze. W księdze wieczystej wpisane są 3 pokoje - można przywrócić stan pierwotny - czyli salon połączyć z pierwszą sypialnią za salonem ( ściana karton gips). W ...

Powierzchnia
67,20 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 401,79 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-206

Dzielnica Muzyczna  Oferujemy do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie dwupokojowe , poddaszowe z pięknie wyeksponowanymi belkami. Mieszanie położone jest w najpiękniejszej kamienicy, która otrzymała wyróżnienie w konkursie Fasada Roku 2022 w kategorii "budynek zabytkowy ...

Powierzchnia
38,24 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,07 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem -

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-205

Zdjęcia robione podczas mieszkania Najemcy. Wolne od 1 kwietnia 2026 r. M-3 41,69 mkw . Bielawy 2150 zł zapraszamy na prezentacje tel. 509172733 Do mieszkania przynależy miejsce postojowe zewnętrzne. Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie położone na I piętrze w ...

Powierzchnia
41,69 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,57 zł
cena 2 150
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Okole
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-200

M-3 47,20mkw.  ul. Dolina,   czynsz najmu  1400zł plus opłaty Oferujemy do najmu zadbane mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze w bloku z cegły przy ul. Dolina 18  Doskonała lokalizacja, obok centrum RONDO, lubisz biegać, jeździć rowerem, spacerować  4 min ...

Powierzchnia
47,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,66 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Okole

Bydgoszcz, Stare Miasto
lokal na wynajem

HOMR-LW-192

Szukasz przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej ? Ul. Długa Miejsce postojowe na posesji Różne powierzchnie. Sekretariat. Najtańsze biuro 1000 zł z ogrzewaniem

Powierzchnia
10,00 m2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
100,00 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Bydgoszcz, Stare Miasto

mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-187

Mieszkanie 3 pokojowe, które pachnie świeżością położone jest na I piętrze w kamienicy.  Mieszkania ma 52,5 m2. Na co się składają salon z aneksem (19 m2) , duża sypialnia sypialnia (19 m2), mała sypialnia (7 m2) oraz łazienka z WC i przedpokój. Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
52,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 790,48 zł
cena 409 000
mieszkanie na sprzedaż -
21