nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-216

Dzielnica Muzyczna - prawdziwa perełka na rynku nieruchomości    Oferujemy do kupna nietuzinkowe mieszkanie dwupokojowe, poddaszowe z pięknie wyeksponowanymi belkami. Mieszanie położone jest w najpiękniejszej kamienicy, która otrzymała wyróżnienie w konkursie Fasada ...

Powierzchnia
38,24 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 009,41 zł
cena 421 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Górzyskowo

Bydgoszcz, Górzyskowo
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-215

  M-3 35mkw. Górzyskowo ul. Kossaka czynsz najmu 1400 zł  Oferujemy do najmu mieszkanie dwupokojowe położone w bloku  na III piętrze ( bez windy). Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z w.c . Olbrzymia loggia.  Rodzaj umowy : Najem okazjonalny - koszt po ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Górzyskowo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra

Bydgoszcz, Osowa Góra
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-214

M-4 56,10 mkw. Osowa Góra ul. Atolowa  479.000 zł  Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe ( w Księdze wieczystej są dwa pokoje), salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje ( jeden z zabudową) , łazienka z w.c ( prysznic),  przedpokój w zabudowie .  Do mieszkania przynależy ...

Powierzchnia
56,10 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 538,32 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Osowa Góra
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Glinki

Bydgoszcz, Glinki
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-213

M-3 39mkw. GLINKI 1900zł plus opłaty Oferujemy do najmu mieszkanie dwupokojowe położone na II piętrze (winda) w bloku z cegły.Rok budowy 2015r. Teren ogrodzony, monitorowany, portier. Miejsce parkingowe na terenie posesji - nie przypisane, albo przed posesją ponad ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,72 zł
cena 1 900
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Glinki
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Fordon, Igrzyskowa

Bydgoszcz, Fordon, Igrzyskowa
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-212

Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu, położonym na 4 piętrze (winda) z bajecznym widokiem na zieleń .  metraż 41,12mkw.  Pomieszczenie przynależne 4,07mkw.  Rok budowy 2024 r.  Panoramiczne okno w salonie  Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości. Przestronny ...

Powierzchnia
41,12 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
60,80 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Fordon, Igrzyskowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Centrum

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na wynajem

HOMR-MW-211

M-3 32mkw. Centrum ul. Grudziądzka 1700 zł plus opłaty  Oferujemy do najmu mieszkanie 2 pokojowe położone na wysokim parterze w kamienicy z czerwonej cegły.  Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane. Genialna lokalizacja - z tyłu park, do Ronda poznańskiego 3 min- ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
53,12 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Bydgoszcz, Centrum
22