22
ofert
8 538,32 zł/m2 cena: 479 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

M-4 56,10 mkw. Osowa Góra ul. Atolowa 
479.000 zł 

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe ( w Księdze wieczystej są dwa pokoje), salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje ( jeden z zabudową) , łazienka z w.c ( prysznic),  przedpokój w zabudowie . 

Do mieszkania przynależy piwnica.
II piętro w bloku  ( ostatnie)

Mieszkanie położone przy ścianie lasu idealne do spacerów, jazdy rowerem.
Otwierasz okna i masz zapach lasu liściastego i iglastego. 
Przystanki autobusowe linii 61,71 - 3 min od bloku plus sklepy osiedlowe, Żabka. 
Kościół. 

Teren ogrodzony, liczne miejsca postojowe co jest rzadkością teraz na osiedlach. 

Właścicielka ma też do sprzedaży garaż pod budynkiem w cenie 50 tys. do negocjacji. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty HOMR-MS-214
Powierzchnia 56,10 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Stan lokalu do odświeżenia
Balkon loggia
Liczba balkonów 1
Plac zabaw tak
Widok las
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie las
Odległość do komunikacji publicznej [m] 50 m
Odl. do sklepu [m] 50 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bydgoszcz, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-161

M-3 40 mkw. Centrum 359.000 zł  Oferujemy do sprzedaży mieszkanie pachnące nowością  Mieszkanie dwu pokojowe na na drugim ( z trzech) pięter  Przestronny salon z aneksem, sypialnia, przedpokój a także łazienka i WC.  Rzut mieszkania wraz z wymiarami pomieszczeń ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 975,00 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy

Bydgoszcz, Bielawy
mieszkanie na sprzedaż

HOMR-MS-216

Dzielnica Muzyczna - prawdziwa perełka na rynku nieruchomości    Oferujemy do kupna nietuzinkowe mieszkanie dwupokojowe, poddaszowe z pięknie wyeksponowanymi belkami. Mieszanie położone jest w najpiękniejszej kamienicy, która otrzymała wyróżnienie w konkursie Fasada ...

Powierzchnia
38,24 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 009,41 zł
cena 421 000
mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, Bielawy